Wykończenia - Karty menu, Informatory Pokojowe dla hoteli i restauracji - GoldMenu.pl
16688
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16688,bridge-core-2.6.8,qode-listing-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-25.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

WYKOŃCZENIA

Sprawdź jak możesz wykończyć swoje wymarzone produkty.

DSC_0007

Tłoczenia

Personalizacja karty menu poprzez odciśnięcie matrycy zawierającej logotyp obiektu na okładce karty menu - w jednym kolorze, lub bez koloru (na ślepo).

DSC_0006

Tłoczenia Wielokolorowe

Złożone kolorystycznie logotypy to dla nas żaden problem. Dopasujmy kolory z logo do dostępnych kolorów folii do tłoczeń. Stwórzmy niepowtarzalną i wyjątkową okładkę.

DSC_0002

Okucie Narożników

Oprócz kwestii estetycznej, okucia zapewniają ochronę narożników, przez co wydłużają żywotność karty menu. Dostępne w kolorze złotym, srebrnym jak i w matowym czarnym.

DSC_0009

Kolory Nici

Tak jak w przypadku okutych narożników – przeszycia i obszycia – wzmacniają okładkę, ale także dodają jej smaku. Każdy znajdzie coś dla siebie spośród dostępnych kolorów nici.

DSC_0004

Aplikacje

Logotyp restauracji czy hotelu umieszczony na okładce to nie tylko tłoczenie. Umieszczenie drewnianej aplikacji z wygrawerowanym logotypem na okładce – z pewnością przykuje uwagę i stworzy ciekawy, oryginalny efekt.

DSC_0008

Śruby Mocujące

Kolejny przykład na to, iż praktyczne zastosowanie łączy się z dodatkowym walorem estetycznym okładki. Śruby występują w kolorze srebrnym i złotym – zarówno błyszczące i matowe.

DSC_0003

Grawer Laserem

Zarówno na drewnianych powierzchniach jak i na skórze naturalnej/ekologicznej czy płótnie, proponujemy także grawer laserowy. Dowolnie wybrany napis, czcionka, logotyp przyjmuje nieco ciemniejszy kolor, niż materiał użyty na okładkę. Jak prezentuje się efekt? Zobaczcie sami.

DSC_0011

Obszycie

Wachlarz możliwości zdobień/wykończeń naszej okładki poszerzamy także o druk UV. Możemy drukować na każdym rodzaju materiału. Czym jest tak naprawdę druk UV? Wypukły nadruk, wykonany specjalnymi tuszami, który utwardza się, wysycha pod wpływem promieniowania UV.

DSC_0012

Druk na Drewnie

Dowolny projekt graficzny możemy umieścić nie tylko na płóciennej okładce. Dzięki specjalnej metodzie druku, dodamy nieco barw i ciekawych akcentów drewnianej sklejce.