Systemy Mocowań - Karty menu, Informatory Pokojowe dla hoteli i restauracji - GoldMenu.pl
16833
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16833,bridge-core-2.6.8,modal-cacsp-open-no-backdrop,qode-listing-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-25.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

SYSTEMY MOCOWAŃ WNĘTRZA

Wybierz dla siebie wnętrze, które spełnia Twoje oczekiwania.
To Ty najlepiej wiesz czego Ci trzeba. My zajmiemy się resztą.

Karty Passe-Partout

Ramka wykonana z kartonu o specjalnych właściwościach, stanowiąca ochronę dla wydruków, jak i nadająca wyszukanego charakteru karcie menu.

Koszulki Foliowe

Błyszczące, idealnie przezroczyste. Dodatkowo wzmacniane stanowią idealną ochronę całej powierzchni wydruków umieszczanych w karcie menu.

Twoje Indywidualne Wydruki

Jeśli nie planujesz zabezpieczać swoich wydruków wewnątrz karty menu – możesz umieścić je bezpośrednio wewnątrz karty menu. Proponujemy skorzystać także z dedykowanych w tym przypadku – wydruków na materiale syntetycznym.

Karty passe-partout umieszczone na stałe

Jeśli pragniemy w ciekawy i prosty sposób zabezpieczyć nasz spis dań – ramki passe-partout doskonale nadają się do tego celu.

Elegancki i trwały karton dostępny w kilku kolorach, powlekany folią zapobiegającą rysowaniu się (anti-scratch) zapewni mechaniczną ochronę, efektownie wyeksponuje treści oraz nada luksusowego (wytwornego, szlachetnego?) wyglądu.

W tym przypadku – liczba ramek jest stała – stąd należy uprzednio przemyśleć kwestię ilości kartek spisu dań.

Śruby mocujące zamaskowane

Praktyczny sposób na umieszczanie dowolnej ilości:
– własnych wydruków
– koszulek krystalicznych
– kart passe-partout
– wydruków syntetycznych

(…) wewnątrz karty menu. Listwa doskonale maskuje śruby, zapobiegając tym samym samoistnemu odkręcaniu się. W tym przypadku możemy opcjonalnie zmieniać ilość wkładów wewnątrz karty menu.

Śruby mocujące odkryte

Z praktycznego punktu widzenia – umieszczanie wydruków we wnętrzu karty menu jest takie samo jak w przypadku śrub zamaskowanych.
Różnicą jest ich wyeksponowanie co zdecydowanie dodaje charakteru karcie menu. Długość śrub dostosowana jest do ilości wydruków.

Ring kołowy

Dwu, lub czterooczkowy idealnie współgrać będzie z treściami umieszczanymi choćby w informatorze pokojowym, gdzie niejednokrotnie znaleźć można sporą ilość kartek.
Ring kołowy w znacznym stopniu ułatwi kwestię segregowania treści, a także wymiany wydruków.

Grzbiet drutowy

Gwarantuje solidną i trwałą oprawę nawet przy większej ilości wydruków.
Połączenie metalowego grzbietu drutowego z płótnem introligatorskim czy skórą ekologiczną – stworzy ciekawy i nowoczesny efekt, który z pewnością będzie zwracał uwagę.

Narożniki

Idealne rozwiązanie dla menu jednokartkowego/dwustronnego. Kieszonki zabezpieczają rogi wydruków przed uszkodzeniami mechanicznymi. Błyskawiczna możliwość wymiany spisu dań. Karta menu – dzięki trójkątnym kieszonkom staje się smukła, nowoczesna, lekka i zarazem elegancka.

Elastyczna gumka mocująca

Indywidualne wydruki (złożone arkusze) z łatwością można umieścić także w okładce z ozdobną gumką elastyczną. Prosty system mocowania sprawia, że wymiana spisu dań staje się szybka, łatwa i przyjemna.

Mocowanie zaprojektowane dla Ciebie!

Masz nowy, ciekawy pomysł na umieszczenie wydruków w karcie menu?
Przedstaw go nam, a my urzeczywistnimy Twój pomysł.