Proces Realizacji - Karty menu, Informatory Pokojowe dla hoteli i restauracji - GoldMenu.pl
16153
page-template-default,page,page-id-16153,bridge-core-2.6.8,qode-listing-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-25.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
 

Proces Realizacji

Pamiętaj! Jesteśmy dla Ciebie i chcemy, żeby nasze produkty budziły i w Tobie dumę!

W naszą pracę wkładamy serce, bo tylko tak mogą powstać piękne karty menu, informatory hotelowe, akcesoria kelnerskie czy też księgi gości.

Zobacz jak realizujemy nasze zamówienia.

01. Jak składać zamówienie?

I. Zamawianie

Szczegóły zamówienia można przekazać na różne sposoby: telefonicznie, mailowo lub tez osobiście składając nam miłą wizytę:)
Kontakt: +48 606 208 602  |  [email protected]

II. Konsultacje

To najważniejszy etap! Tu właśnie podejmujemy decyzje. Na tym etapie istotna jest rozmowa. Powiedz nam czego oczekujesz, a my postaramy się spełnić Twoje oczekiwania. Może doradzimy Ci rozwiązanie, które przypadnie Ci do gustu.

III. Akceptacja

Po dopięciu wszystkich szczegółów i przesłaniu niezbędnych materiałów, nastąpi wycena zlecenia. Prześlemy ją mailowo. Po jej zaakceptowaniu przechodzimy do realizacji zamówienia.

IV. Realizacja

Tu już wszystko jest na naszej głowie. Zabieramy się do pracy. Zrobimy wszystko by jak najszybciej dostarczyć Ci zamówienie. Mimo naszych najszczerszych chęci pewnych rzeczy nie przeskoczymy. Mowa tu o procesie technologicznym – to od niego zależy jakość naszych produktów. Ten etap może trwać do 3 tygodni. Zazwyczaj jednak jest to 7-10 dni roboczych.

V. Dostawa

Czas dostawy to 1 dzień roboczy! Więcej informacji poniżej.

02. Realizacja zamówienia

Poniżej są wszystkie informacje dotyczące realizacji zamówienia.

Jeśli wciąż masz wątpliwości skontaktuj się z nami +48 606 208 604 | [email protected]

Jak już dopniemy wszystkie szczegóły zamówienia, to zabieramy się do pracy. W zależności od poziomu złożoności zlecenia czas jego realizacji to 1 -3 tygodni. Zazwyczaj jednak jest to 7-10 dni roboczych.

Przy zamówienia zostaniesz poinformowany o czasie realizacji Twojego zamówienia

Preferujemy następujące formy płatności:

  • Za pobranie – Kupujący uiszcza opłatę kurierowi przy doręczeniu paczki,
  • Przelew – Kupujący uiszcza opłatę po zaakceptowaniu zamówienia przelewając kwotę na wskazany adres. W tytule przelewu umieszcza numer faktury VAT,
  • Przy odbiorze – Kupujący dokonuje płatności gotówką w naszej Pracowni przy odbiorze zamówienia,
  • Zaliczka – Jeśli zamówienie opiewa na kwotę większą niż 3 000 zł netto, to wymagane jest dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 30% zamówienia.

Korzystając z usług firmy kurierskiej DPD czas przesyłki na terenie Polski to 24godziny od nadania paczki (po wysłaniu przesyłka dociera następnego dnia roboczego). Koszt krajowej przesyłki to 19zł brutto za jedną paczkę. Przesyłki zagraniczne wyceniane są indywidualnie.

Po złożeniu zamówienia możesz otrzymać numer przesyłki, dzięki któremu możesz monitorować przesyłkę.

Telefon do firmy kurierskiej (pn-pt, 8-20): 801 400 373,+48 22 577 55 55

>Monitoruj przesyłkę<

Wszystkie nasz produkty noszą logo GoldMenu. Jest to dowód jakości i autentyczności!