Restauracja TAAM, Hotel M29 - Karty menu, Informatory Pokojowe dla hoteli i restauracji - GoldMenu.pl
17664
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17664,bridge-core-2.6.8,modal-cacsp-open-no-backdrop,qode-listing-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-25.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Restauracja TAAM, Hotel M29

O Tym Projekcie

Do restauracji Ta`am mieszczącej się w hotelu M29 przy ulicy Miodowej w Krakowie – wykonaliśmy kompleksowo zestaw materiałów introligatorskich.
W restauracji znalazły się: Menu a`la carte, karta win oraz dodatki kelnerskie, tj. płatnik oraz notes kelnerski. Powyższe produkty wykonane z płótna introligatorskiego w kolorze srebrnym. Logotyp restauracji został wytłoczony w jednym kolorze na awersie okładek. Wnętrze menu a`la carte to kieszonki w każdym z narożników, gdzie z łatwością możemy umieścić wydruki spisu dań. Karta win została wykonana w formacie ¾ A4, który idealnie komponuje się z butelką wina, natomiast wydruki umieszczamy w wygodnych ramkach passe-partout.

Po dniu pełnym wrażeń odpocząć możemy w przestronnych pokojach hotelu M29. Informacje hotelowe znajdziemy ubrane w efektywną okładkę wykonaną ze skóry ekologicznej w kolorze szarym-matowym. Na awersie znajduje się personalizacja w postaci tłoczonego logotypu w kolorze złotym. Rewers to delikatny akcent (także tłoczony) informujący nas o adresie internetowym hotelu. Wnętrze informatora to półokrągłe kieszenie, gdzie kaskadowo umieszczone zostały niezbędne informacje dla gości oraz wizytówka obiektu.

Kategoria
Portfolio