Restauracja MALECON - Karty menu, Informatory Pokojowe dla hoteli i restauracji - GoldMenu.pl
17390
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17390,bridge-core-2.6.8,modal-cacsp-open-no-backdrop,qode-listing-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-25.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Restauracja MALECON

O Tym Projekcie

Produkty dla restauracji Malecon to kolejny dowód na to, że wyobraźnia naszych klientów nie jest niczym ograniczona. Pomysł na okładkę powstał poprzez połączenie materiałów najwyższej jakości oraz fotografii z kubańskiego wybrzeża, które wykonał nikt inny jak właśnie właściciel restauracji Malecon. Takie wakacyjne widoki powodują, że przenosimy się w mgnieniu oka na ciepłe wybrzeża i marzymy jedynie o drinku i błogim spokoju.
Schodząc na ziemię – Karta menu – wykonana została z płótna do zadruku, natomiast wnętrze to listwa na zakryte śruby, w której umieszczamy koszulki krystaliczne. Zestaw: karta menu, płatnik kelnerski oraz stojak „rezerwacja” dodają niesamowitego uroku restauracyjnym stolikom.

Kategoria
Portfolio