Hotel CRYSTAL MOUNTAIN ***** - Karty menu, Informatory Pokojowe dla hoteli i restauracji - GoldMenu.pl
17306
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17306,bridge-core-2.6.8,modal-cacsp-open-no-backdrop,qode-listing-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-25.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Hotel CRYSTAL MOUNTAIN *****

O Tym Projekcie

Hotel Crystal Mountain w Wiśle został kompleksowo wyposażony w produkty wykonane z płótna introligatorskiego jak i z wysokiej jakości skóry ekologicznej.
Karty menu to model Dortmund zaprojektowany w czterech wariantach: Menu, Lobby Bar, Karta Win, Beverage Menu. Karty napoi, win i alkoholi wykonane zostały w formacie ¾ A4. W każdym przypadku karty passe-partout (czarne-matowe) zostały spersonalizowane miedzianym tłoczeniem zawierającym logotyp obiektu.
Okładka kart menu oraz płatników kelnerskich to efektowne połączenie logotypu Crystal Mountain, nazwy restauracji, oraz miedzianego ornamentu utrzymanego w 'loftowej’ konwencji. Tłoczenie wykonane zarówno na awersie jak i rewersie okładki. Narożniki zaokrąglone wydłużają żywotność karty menu. Informacja o rezerwacji, czy dezynfekcji stolików restauracyjnych jest umieszczona w spersonalizowanych stojakach.
Na klamkach pokoi hotelowych znaleźć można zawieszki dwustronne: 'DND’, oraz „Proszę posprzątać pokój”. Zostały wykonane z matowej, przyjemnej w dotyku skóry ekologicznej. Awers i rewers zawieszki w całości przetłoczony zarówno logotypem obiektu, informacją dla służby pięter jak i ozdobną, miedzianą ramką.
Całość tworzy spójny, niesamowity efekt.

Kategoria
Portfolio
Tags
dnd, dortmund, karta menu, karta win, menu, płatnik kelnerski, płatniki kelnerskie, płótno introligatorskie, restauracja, skóra ekologiczna, stojak informacyjny, tłoczenie miedziane, Wisła, zawieszka